ترمووود

گروه پارسا پیشگام در تولید محصولات ساختمانی از سال 1382 تاکنون است که با بکارگیری مواد اولیه مرغوب و تکنولوژی پیشرفته‌ی صنعت چوب کشور فنلاند، قطب صنعت چوب دنیا، سعی در ارائه محصولاتی با کیفیت جهانی دارد. کیفیت طراحی و سازگاری با جدیدترین مدل‌های معماری، از ویژگی‌های برجسته و اهداف گروه پارسا در تولید محصولات چوبی ساختمان است تا طراحان باتجربه و خوش ذوق، امکان بکارگیری مناسب این محصولات را مطابق با مدرن‌ترین روش‌های طراحی داشته باشند.

گروه پارسا به عنوان اولین واردکننده چوب­های مخصوص فضای باز، ترمووود، علاوه بر پاسخگویی به نیاز موجود در بازار و ارائه محصولات متنوع، ویژگی‌های مختلفی را نیز در محصولات خود گردآوری کرده‌است:

این محصولات شامل پارکت چوبی، کفپوش فضای باز، نمای چوبی ساختمان، مبلمان فضای باز، و پنجره و در چوبی است که در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف به منظور استفاده‌های داخلی و خارجی ساختمان تولید می‌شوند.

 

 

فروش کالا و ارائه خدمات به مشتریان

موجودی بالای کالا، امکان تولید محصولات متنوع، وجود بیش از 5000 متر مربع انبار و مشاوره در خرید، این امکان را فراهم می‌آورد تا مشتریان گروه پارسا با آگاهی کامل از محصول و اطمینان خاطر از کیفیت، تنوع و تامین حجم مورد نیاز خود، اقدام به خرید این محصولات نمایند. علاوه بر این، گروه پارسا همواره سعی دارد تا با ارائه خدمات پس از فروش مناسب، همراه مشتریان خود باشد و این همراهی با ارائه خدماتی چون گارانتی بلند مدت محصولات، نشان از آن دارد که به دغدغه‌های کیفی محصول از سمت مشتری توجه ویژه‌ای شده‌است.> <